کانال ما

بات ما

پیشنهاد ویژه. لطفا قبل از مشاهده مطالب وبسایت، پک آموزشی رو بخونید.


قسمت هشتم فصل ۸، یک قسمت حماسی!در برنامه ی تاکینگ دد که یکشنبه شب از شبکه ی AMC پخش شد ، کریس هاردویک مجری برنامه گفت که قسمت هشتم فصل هشتم یک قسمت حماسی است و ۹۰ دقیقه (۳۰ دقیقه شامل تبلیغات) خواهد بود.

 

هاردویک درباره ی قسمت هشتم گفت :

 

“بعد از پایان قسمت هشتم همه درباره ی این قسمت حرف میزنن. چون یه لحظه ی تکان دهنده و شوک آور تو این قسمت هست که بیننده ها رو حسابی شوکه میکنه. من از سازنده ها پرسیدم که واقعا شوک آوره؟ اونا گفتن آره ، به معنای واقعی کلمه شوک آوره.”

 

با این صحبت های کریس هاردویک میتوان گفت که این قسمت علاوه بر عالی و حماسی بودن احتمالا با مرگ یکی از شخصیت های اصلی سریال به اتمام خواهد رسید.

 

خیلی از هواداران اعتقاد دارند با توجه به کارهایی که دریل در طول این فصل انجام داده و لفظ “به معنای واقعی کلمه شوکه آور” میتوان گفت که او در این قسمت کشته خواهد شد.

 

باید منتظر ماند…

 

همچنین:

عکسی از کارل در فصل هشتم منتشر شده:

 

کارل گرایمز در قسمت ۸ از فصل هشتم

دانلود عکس

 

لطفا نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید(در کنار اسم نویسنده در پایین، بروی بخش "نظرات" کلیک کنید و نظر خود را برای ما بفرستید)

 

 همچنین ببینید :

عکس های منتشر شده از قسمت هشتم فصل هشتم

 
برچسب ها : مرگ دریل در مردگان متحرک , مرگ دریل در واکینگ دد , اپیزود هشتم فصل ۸ مردگان متحرک , قسمت ۸ فصل هشتم واکینگ دد , قسمت هشتم فصل ۸ مردگان متحرک ,
بازدید : 95
6 امتیاز توسط: 2 نفر
منبع: سایت twdiran.com
[ ] [ 14:09 ] [ نویسنده : PJMN ] | نظرات (0)